Nadal masz szansę zostać Liderem Ochrony Zdrowia na Mazowszu!

Działasz na rzecz poprawy jakości usług medycznych w województwie mazowieckim? A może wdrażasz innowacje medyczne? Pochwal się swoim projektem na rzecz poprawy ochrony zdrowia! Zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich na Mazowszu do udziału w specjalnej edycji konkursu Lider Zmian – „Lider Ochrony Zdrowia”. Istnieje możliwość zgłoszenia kilku projektów. Zwycięzców plebiscytu wybiorą internauci w głosowaniu internetowym. Wydarzenie organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Plebiscyt odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Nabór zgłoszeń został przedłużony do 19 sierpnia br. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: liderzmian.eu

Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian

Inwestycje w poprawę funkcjonowania placówek zdrowotnych to kwestia niezwykle ważna i zawsze aktualna. Podczas długich miesięcy pandemii COVID-19 przekonaliśmy się jak ważne jest odpowiednie wyposażenie szpitali, stacji ratownictwa medycznego, a także przychodni. Teraz nadszedł czas, by nagrodzić placówki medyczne, które dzięki wsparciu z Unii Europejskiej aktywnie dążą do poprawy świadczonych usług. Do udziału w plebiscycie „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian” zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub są na etapie końcowym realizacji projektów z poniższych obszarów:

  • Walka z pandemią COVID-19,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
  • Profilaktyka i programy zdrowotne,
  • E-usługi w sektorze zdrowia,
  • Innowacje biznesowe.

Do udziału w konkursie w szczególności zapraszamy szpitale i inne placówki medyczne, a także samorządy, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców. Zwycięskie projekty zostaną wybrane przez mieszkańców Mazowsza w głosowaniu internetowym. Wyniki poznamy podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza, odbywającego się w dniach 26-27 października br. To doskonała okazja, by wyróżnić się na tle regionu oraz zaprezentować swoje działania szerszemu gronu odbiorców.

Jakie projekty mogą wziąć udział w konkursie?

Do udziału w konkursie przyjmowane są zgłoszenia projektów zakończonych lub które osiągnęły poziom co najmniej 70% realizacji do 30 kwietnia 2022 r. Wypełnione zgłoszenia należy wysłać na adres lider-zmian@mazowia.eu do 19 sierpnia 2022 roku.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie liderzmian.eu.