Wybieramy Lidera Ochrony Zdrowia na Mazowszu –  wystartowało głosowanie na najlepszy projekt!

Walka z pandemią COVID-19 uświadomiła nam wszystkim, jak ważne jest zdrowie. Nikt z nas nie był przygotowany na spustoszenie, jakiego dokonał koronawirus w życiu społecznym i gospodarczym.  Dlatego Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłosiła specjalną edycję konkursu Lider Zmian, w którym mieszkańcy wybiorą  Liderów Ochrony Zdrowia na podstawie projektów dofinansowanych przez Unię Europejską. W plebiscycie rywalizują działania na rzecz ratowania zdrowia i życia mieszkańców, realizowane przez szpitale, przychodnie, organizacje pozarządowe
oraz przedsiębiorców. Zagłosuj na najlepszy projekt zdrowotny na Mazowszu przez stronę
www.liderzmian.eu. Na Twój głos czekamy do 18 listopada.

Głosujemy na Lidera w ochronie zdrowia

Kto w tym roku dołączy do grona mazowieckich Liderów? Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.  Mazowieccy beneficjenci zgłosili do konkursu łącznie 42 projekty w kategoriach:

  • Walka z pandemią COVID-19,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
  • Profilaktyka i programy zdrowotne,
  • Innowacje (e-usługi oraz innowacje).

Głosowanie internetowe zaczyna się już dzisiaj – 17 października i potrwa do 18 listopada 2022 r. Zwycięzców poznamy na uroczystej Gali finałowej konkursu, która odbędzie się podczas 12. edycji Forum Rozwoju Mazowsza 6 grudnia.

Jak oddać głos?

Głosowanie internetowe odbywa się przez stronę internetową  https://liderzmian.eu/glosowanie-2022/ . Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie na dowolny projekt w ramach każdej  kategorii.

Więcej szczegółów o samym plebiscycie znajduje się na stronie www.liderzmian.eu .