Zagłosuj na projekt i pomóż wybrać Lidera Zmian na Mazowszu!

Już 1 września rozpocznie się głosowanie na projekty zakwalifikowane do konkursu „Lider Zmian” w kategorii „Nagroda Internautów”. O zwycięstwo powalczy ponad 30 projektów dofinansowanych ze środków europejskich. Projekty dotyczą między innymi edukacji, kultury, włączenia społecznego, rewitalizacji, środowiska czy transportu. Głosowanie potrwa do 10 października do godziny 10.00. Zwycięzców poznamy natomiast 16 października.

Konkurs „Lider Zmian” ma na celu docenienie beneficjentów funduszy europejskich za realizację szczególnie wyróżniających się projektów na Mazowszu.

Konkurs ma wyjątkową formułę, ponieważ po raz pierwszy w historii oddaliśmy inicjatywę beneficjentom. Spośród zgłoszonych przez nich propozycji ponad 30 zostało zakwalifikowanych do konkursu w kategorii Nagroda Internautów. Teraz czas na oddanie głosu mieszkańcom. Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w głosowaniu – powiedział Mariusz Frankowski Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, organizatora konkursu.

Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Jak zagłosować na projekt?

Informacje o wszystkich projektach zakwalifikowanych do konkursu w kategorii „Lider Zmian. Nagroda Internautów” dostępne są w zakładce Głosuj na projekt. Projekty przyporządkowane zostały do następujących obszarów:

  • Człowiek w centrum uwagi
  • Świat wokół nas
  • Produkt lub usługa przyjazna mieszkańcom

Jedna osoba może zagłosować raz dziennie tylko na jeden projekt z każdego z obszarów. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone zostaną podczas uroczystej gali, która odbędzie się 16 października w ramach 10. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy do udziału w głosowaniu!