Głosujmy na projekt zdrowotny w plebiscycie Lider Ochrony Zdrowia na Mazowszu 

Przypominamy, że wciąż można oddać swój głos na projekt zdrowotny, zrealizowany dzięki funduszom europejskim. Warto obejrzeć film na stronie www.youtube.com/watch?v=LUpWJzOnbzY, który przybliży jak ważne są działania chroniące zdrowie i życie mieszkańców Mazowsza. Wiele projektów nie zostałoby zrealizowanych bez wsparcia środków z UE. W plebiscycie rywalizują działania szpitali, przychodni, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców. Zagłosuj na najlepszy projekt zdrowotny na Mazowszu wchodząc na stronę www.liderzmian.eu. Na Twój głos czekamy do 18 listopada.

Głosujemy na Lidera w ochronie zdrowia

Kto w tym roku dołączy do grona mazowieckich Liderów? Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.  Mazowieccy beneficjenci zgłosili do konkursu łącznie 42 projekty w kategoriach:

  • Walka z pandemią COVID-19,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
  • Profilaktyka i programy zdrowotne,
  • Innowacje (e-usługi oraz innowacje).

Głosowanie internetowe rozpoczęło się 17 października i potrwa do 18 listopada 2022 r. Zostało już niewiele czasu! Zwycięzców poznamy na uroczystej Gali finałowej konkursu, która odbędzie się podczas 12. edycji Forum Rozwoju Mazowsza 6 grudnia.

Jak oddać głos?

Głosowanie internetowe odbywa się przez stronę internetową  https://liderzmian.eu/glosowanie-2022/ . Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie na dowolny projekt w ramach każdej  kategorii. Więcej szczegółów o samym plebiscycie znajduje się na stronie www.liderzmian.eu .